UA-39184244-1 Kalite Politikamız – incom mice

Organizasyon puzzle gibidir. Bir birinden bağımsız bir çok hizmet ya da ürünleri bir araya getirerek bir bütünü oluşturma sanatıdır. Her alanda işlerinin ehilleri tarafından hazırlanan içeriklerin derlenmesi ile bir eser ortaya çıkar.

Farklı parçaları birleştirmek kalitede standart yakalamayı zor hale getirir. Üretilen hizmetin her aşamasında sayısız kontrol ve detaycılığı gerektirir. Sadece bununla da yetinmeyip, iş ortağınızı iyi anlamanız ve onlara fayda sağlarken aynı zamanda eksiksiz bir iş ortaklığı sunmak gibi idealleriniz olduğunda işiniz hiç kolay değildir.

Bu yüzden planlamadan-mutfağa, kurulumdan-operasyona her adımı ayrı ayrı değerlendirmek gerekir. Her aşamada baştan sona bütün kontrolleri tekrar tekrar gerçekleştirmek gerekir. Biz iş ortaklarımıza sunduğumuz kalitenin altında işimizi severek yapmak olduğunu biliyoruz. Bu yüzden bütün bu kontrolleri günlük refleksler ile doğal olarak yapıyoruz. Her iş ortağımız için kendi bünyelerinde bir parça gibi çalışmaktan haz alıyoruz.

Bütün detayları en ince ayrıntısına kadar planlayarak harekete geçmek gerektiğine inanıyoruz. İş ortaklarımızdan aldığımız talepleri analiz ederek, üretim aşamalarındaki her takım arkadaşımıza aktarıyoruz. Çıkan her işi takip ediyoruz. Tasarım, baskı süreçleri, hizmet planlamaları, teknik detaylar akla gelen her ayrıntı tekrar gözden geçiriyoruz.

Ürün ya da hizmetler  son adımda bir bütünün parçaları olarak vücut bulduğunda bir başyapıtı izler gibi her işi titizlikle yapmanın gururunu yaşıyoruz. Standartlarımızı kağıtlara yazılı klişelere değil iş ortaklarımızın yüzündeki mutlulukla belirliyoruz. Biz diğer meslektaşlarımızdan daha fazla çalışıyor, daha fazla yoruluyor olabiliriz. Biz yaptığımız işi seviyoruz. Her şey mükemmel olsun istiyoruz. Siz arkanıza yaslanıp, huzurla ve güvenle etkinliğinizin tadını çıkarın diye.  

Sadece bununla da yetinemezdik. Çünkü bu hayata bakış açınızla alakalı. İyi olmayı tercih ettiğinizde baktığınız her yerde nasıl daha iyi olabilir sorusunu sormaya başlıyorsunuz. Çevreye nasıl daha iyi katkı sağlarım, çevremdeki insanların hayatına nasıl daha faydalı olurum gibi detaylar hep bu sorunun altından çıkıyor. Ve biz sürekli sorguluyoruz. Bütün çalışmalarımızda çevreye nasıl daha faydalı olabileceğimizi, geleceğe nasıl daha yaşanılabilir bir dünya bırakabileceğimizi. Beraber yürüdüğümüz insanların iş sağlığı ve güvenliği hatta kağıtlarda yazılı olmayan başka koruma faktörlerini araştırıyoruz. Bize göre de insanlığa hizmet yaşamın en güzel uğraşıdır.